-20% s kódem ZIMA20 platí do Mikulášské půlnoci! Kamenná prodejna bude 30. 11. - 1. 12. 2023 ZAVŘENÁ. Pořádáme Běžecký kemp na Kořenci. E - shop je v provozu 24 hodin denně. Expedice přijatých objednávek bude v úterý 5. 12. 2023. Děkujeme za pochopení, Váš ACsport.cz

Sportovní víkend na Kořenci - 3. - 5. prosinec 2021

Od pátku do neděle strávíme víkend plný pohody, sportovních aktivit a relaxace. Budeme se věnovat pohybovým aktivitám – běhání, cvičení, protahování v teorii i praxi. V rámci pobytu se uvolníme na masážích, v sauně nebo při relaxaci u krbu. Ubytováni budeme v komfortním hotelovém komplexu golfového resortu Kořenec. Užijeme si naprostý a ničím nerušený  klid. Připravíme se společně na zimní sezónu a odpočineme si od předvánočního shonu.  Každý si může vybrat z množství aktivit, které jsme připravili. Tým našich zkušených trenérů a instruktorů vám poskytne konkrétní rady a doporučení přímo pro vás. Není důležité jestli chcete závodit či se jen občas proběhnout, jestli chcete změnit životní styl, zhubnout nebo třeba prostřednictvím sportu získat nové přátele. Budete si moci vybrat, které aktivity absolvujete a v jaké intenzitě.

Přijeďte si užít sportovní víkend na  Kořenci s BehejBrno.com!

3 990 Kč 3 990 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele (>3 ks)
 • Místo: Kořenec 174, 680 01 Boskovice, Pythagor Golf Hotel***
 • Termín: 3. 12. – 5. 12. 2021
 • Příjezd: Pátek 3. 12. 2021 12:00
 • Doprava: Doprava vlastní, vzdálenost z Brna cca 50 km, z Prahy cca 230 km
 • Ubytování: 2 lůžkové pokoje se sociálním zařízením (jednolůžkový pokoj za příplatek)
 • Strava: plná penze a iontové nápoje v ceně kempu
 • Cena: od 3 990,- Kč
 • Doplňkové služby: Sauna v ceně kempu, masáže za výhodnou cenu
 • Účastnické tričko: Pro zaplacené přihlášky do 19. 11. 2021
 • Domácí mazlíčci po dohodě

PROGRAM

Pátek:

od 14:00  – výběh do okolí, sauna, večeře, přednáška a diskuse na téma běh a všeobecná fyzická příprava

Sobota:

Začneme ranní procházkou a snídaní. Následuje výběh cca 5–15 km po okolí po lesních a zpevněných cestách. Po obědě cvičení a protažení, sauna, večeře, přednáška a diskuse o doplňkových cvičeních a výživě

Neděle:

Začneme ranní procházkou a snídaní. Výlet do okolí spojený s návštěvou rybníka Suchý 

Po obědě zhodnotíme kemp a projdeme se po okolí a ukážeme si místní zajímavosti.

Po čtvrté hodině odjezd (pokoje jsou k dispozici do 17:00).

Změny programu soustředění vyhrazeny, zvláště s přihlédnutím k aktuálnímu počasí a momentální kondici účastníků.

 

GDPR a obecné informace:

Přihlášením souhlasíte s poskytnutím uvedených údajů, které využijeme jen na nezbytně nutnou dobu a za účelem hladké organizace ve smyslu Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR). 

Připsání účastnického poplatku na na náš účet Vám následně potvrdíme. Nejpozději v týdnu před kempem dostanete na uvedené emailové adresy detailní informace. 

Po celou dobu kempu bude pořizována foto/video dokumentace. Po skončení Vám budou zaslány odkazy na stažení fotografií a videí.

Prosím vezměte na vědomí, že v případě prodlení platby může být Vaše místo nabídnuto jinému zájemci.

Zaplacením ceny kempu také potvrzujete, že se zúčastníte kempu na vlastní nebezpečí, budete jednat dle vlastního rozumu tak, aby nedošlo k jakékoliv újmě na zdraví ani na majetku.

Storno podmínky:

 

 1. 31 a více dní před pobytem či kdykoliv z naší strany kvůli okolnostem znemožňujícím hladkou organizaci bude vráceno 100 % ceny.
 2. 22 – 30 dní před zahájením bude vráceno 50 % ceny.
 3. 4 – 21 dní před zahájením bude vráceno 10 % ceny.
 4. 0 – 3 dní před zahájením bude vráceno 0 % ceny.
 5. V případě rozhodnutí vlády ČR o zákazu pořádání akce či uzavření ubytovacího zařízení může být pobyt zrušen i 8 dní před začátkem, s vrácením 100% uhrazené částky. Nevztahuje se na osobní, individuální omezení, z jakýchkoliv příčin nebo osobní karantény.
 6. V případě zrušení pobytu 7 a méně dnů, před začátkem, z výše uvedeného důvodu (bod 5), Vám bude vrácena Vámi uhrazená částka, ponížena pouze o zálohu na ubytování. Věříme, že k tomu nedojde ale raději doporučujeme mít pro tuto variantu sjednané pojištění.

 

 

Kód Kód: 22249
Kategorie: Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: