PILLAR motion armour - dlouhověkost kloubů

MOTION ARMOR je první na trhu uvedená kombinace přírodních patentovaných složek NEM®, 5-LOXIN® spolu s kurkuminem cíleně vyvinutá pro udržení zdraví kloubních chrupavek, podporu pohyblivosti/pružnosti kloubů a zároveň zmírnění zánětů kloubů, bolesti a ztuhlosti. 

NEM® je patentovaná složka membrány z vaječných skořápek od Stratum Nutrition. NEM® je celosvětově nejvíce klinicky testovaný produkt membrány z vaječných skořápek s klinickými studiemi, prokazující pozitivní výsledky na podporu kloubů proti bolesti, ztuhlosti a neohebnosti. 

5-LOXIN® je patentovaný, klinicky studovaný extrakt z boswellie s klinickými zkouškami prokazujícími pozitivní přínos speciálně pro rozpad chrupavky. Každá šarže sklizně 5-LOXIN® je vysledovatelná ke konkrétní oblasti a skupině stromů. 5-LOXIN® je přísně testován a musí splňovat předem definované specifikace v různých fázích výroby produktu.

1 210 Kč
Vyprodáno

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Formulováno s použitím patentovaných přírodních složek NEM® (membrána z vaječných skořápek) a 5-LOXIN® (extrakt z Boswellia serrata).
  • Udržuje zdravou kloubní chrupavku.
  • Zmírňuje mírné záněty kloubů.
  • Zmírňuje mírnou bolest a ztuhlost kloubů.
  • Udržuje pohyblivost/flexibilitu kloubů.
  • 60 potahovaných tablet.

SLOŽENÍ:

Každá tableta obsahuje:

NEM® (Prášek z vaječné skořápky)  250 mg

5-Loxin™ (výtažek  Boswellia serrata)  50 mg

ekv. suchá pryskyřice   1g 

Curcuma longa oddenek  50 mg

ekv. Curcuma Longa suchý oddenek 3200 mg

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Dospělí - užívejte dvě (2) tablety denně nebo podle pokynů lékaře.  Pro dosažení nejúčinnějších výsledků, na základě všech současných klinických studií týkajících se NEM® a 5-Loxin®, by měla být užívána přísná dávka 2 tablety denně.

Pokud příznaky přetrvávají, poraďte se se zdravotníkem. Vitamínové doplňky by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu. Nepoužívejte, pokud je těsnění obalu porušené. Skladujte při teplotě do 30˚C.

VÝŽIVOVÉ INFORMACE:

Bez lepku, mléčných výrobků a ořechů. Obsahuje látky odvozené ze sóji.

Kód Kód: 23646
Jméno značky: Pillar
Kategorie: PILLAR
Aktivita: sport
Dávkování: Dospělí - užívejte dvě (2) tablety denně nebo podle pokynů lékaře. Pro dosažení nejúčinnějších výsledků, na základě všech souča
Dle pohlaví: ženy, muži
Obsah: 60 potahovaných tablet
Složení: NEM® (Prášek z vaječné skořápky) 250 mg 5-Loxin™ (výtažek Boswellia serrata) 50 mg ekv. suchá pryskyřice 1g Curcuma lon
Určení: Udržuje zdravou kloubní chrupavku. Zmírňuje mírné záněty kloubů. Zmírňuje mírnou bolest a ztuhlost kloubů. Udržuje pohyblivost/f
Výživové informace: Bez lepku, mléčných výrobků a ořechů. Obsahuje látky odvozené ze sóji.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: