Letní otevírací doba kamenné prodejny od 1. 7. - 19. 8. 2022: PO ZAVŘENO, ÚT - ČT 13 - 17, PÁ ZAVŘENO. E-shop v provozu nepřetržitě, svozy přijatých objednávek budou expedovány 1x týdně, osobní odběry na prodejny v otevírací hodiny. Přejeme Vám krásné běžecké léto! Váš ACsport.cz

JAK SE SPRÁVNĚ OBLÉCT NA BĚHÁNÍ

JAK SE SPRÁVNĚ OBLÉCT NA BĚHÁNÍ

_sal_run_2019_ad_greyhound_black_white_women_4

 

Volba správného oblečení vám v zimě i v létě pomůže zvládnout kilometry bez zbytečných problémů. Na léto je vhodné pořídit si velmi lehké oblečení z funkčních materiálů a také lehkou větrovku jako ochranu před větrem a deštěm, čepici, sluneční brýle a některý ze systémů pitného režimu. V zimním období je nejdůležitější chránit si hlavu (odchází nejvíce tepla), klouby, ruce, záda, krk a dýchací cesty. Vždy je lepší mít na sobě více vrstev tenkého funkčního oblečení než jednu tlustou vrstvu. A co si tedy na sebe obléct? Je to velmi individuální záležitost, ale jednoduchá rada je, obléct se tak, že když vyjdete ven, tak je vám spíš chladněji. Během se za chvilku zahřejete. Na intenzivní běh, například závody je vhodné se obléci méně než na tréninkový výběh. Okamžitě po doběhu je potřeba dostat tělo do tepla a převléknout se do suchého. I v zimním období nezapomínejte na dostatek tekutin. Hlavně ve vyšších nadmořských výškách a v mrazu hrozí dehydratace. Pijte i v případě, že necítíte pocit žízně!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení